پادکست روانشناسی

۵ ۱ vote
Article Rating

پادکست روانشناسی چیست؟

در طول سال ها، نوشته های بسیاری در باب روانشناسی و کمکی که به انسان ها میتواند بکند منتشر شده است. چیزی که همه ما میدانیم این است که قطعا در میان خط های این نوشته ها و کتاب ها، نکته و یا جمله ای که گره از مشکلاتمان باز کند و نگاه جدیدی به ما بدهد وجود دارد اما چند درصد مردم ما مشخصا کتاب خوان های نه حتی حرفه ای بلکه معمولی ای هستند؟ پادکست روانشناسی اینجاست که ظهور میکند

چکیده مطالب مفید روانشناسی

در نتیجه تصمیم گرفتم بخشی از یافته ها و کتاب های خوب روانشناسی را که به مسائل مهم این حوزه پرداخته اند را به شکل فایل صوتی ارائه کنم تا بیش از پیش کسانی که فرصت خواندن کتاب را ندارند در زمانی کوتاه به هسته اصلی کتاب ها و یا حداقل خلاصه ای از آن ها دست پیدا کنند. در پایان هر فایل صوتی منبع یا کتابی که پادکست از آن ساخته شده است ذکر شده  تا کسانی که علاقه مند به خواندن کتابش هستند به آن دسترسی پیدا کنند.

اهمیت پادکست ها

پادکست ها با سرعتی بیشتر پیام هایی گسترده از یک نوشته را به مخاطب میرسانند و این برای اغلب افراد کاری ساده تر نسبت به کتاب خواندن به حساب می آید. البته که چیزی جای کتاب را برای خود من نمیگیرد اما به طور کلی پادکست ها هم امروزه یکی از راه های موثر و لذت بخش برای یادگیری مطالب به حساب می آِیند.

هدف من از ساخت پادکست های روانشناسی

تلاش کردم تا جایی که ممکن است روایت خوبی از نکته ها و مطالب ارائه شده در پادکست ها داشته باشم. چیزی که خیلی برای من در این پادکست ها اهمیت دارد محتوای آن هاست جمع آوری این نکات و چکیده کردن آن ها و ارائه صحیح آن ها یکی از مهمترین اهداف من بوده.
در نتیجه چیزی که میخواهم بگویم این است که من گوینده قهاری نیستم و کارم گویندگی نبوده و نیست البته در این باره گفتگو ها و مشورت هایی با بزرگان این عرصه علی بندری موسس چنل بی داشته ام تا ارائه ای خوب داشته باشم اما به طور کلی اگر جایی به هر دلیلی لغزشی در کلامم شنیدید و یا اصلا به هر دلیلی از صدایم خوشتان نیامد بزنید به حساب این که من روانشناسی میخوانم توجهتان را معطوف به محتوای مورد نظر بکنید چرا که مطلب بیش از هر چیزی برای من اهمیت داشته است.

سوال هایتان در قسمت پایین صفحه جواب داده خواهد شد

در مورد محتوای پادکست ها هر سوالی به ذهنتان آمده در مورد همان حوزه در قسمت کامنت های پایین صفحه بپرسید تا در اولین فرصت به آن ها جواب دهم گفتگو در مورد مطالب یکی از شیرین ترین کار هایی است که میشود انجام داد تا دو طرف لذت ببرند پس این لذت را از من دریغ نکنید.
من همین جا هستمSubscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x