تبلیغات

به منظور تبلیغ در سایت روانشناسی انگار که و به جهت مقالات پر بازدید سایت انگارکه (تعداد بازدید ها را میتوانید در قسمت آماربازدید سایدبار سمت راست هر برگه مشاهده کنید) میتوانید در قسمت بلاگ سایت از برند خود تبلیغ کنید.

تبلیغات در سایت انگارکه

 

تعرفه تبلیغ بنر

در قسمت A ماهیانه : ۵۰۰ هزار تومان

در قسمت B ماهیانه : ۳۰۰ هزار تومان

در قسمت C ماهیانه : ۱۰۰ هزار تومان

رپورتاژآگهی

درج کردن لینک سایت شما به صورت FOLLOW  سیصد هزارتومان

 

به جهت پر بازدید بودن قسمت بلاگ سایت ما تبلیغات خود را مشخصا در این بخش ارائه می دهیم زیرا غالب بازدید کنندگان سایت انگار که از طریق نوشته های بلاگ وارد سایت میشوند و این میتواند کمک بزرگی برای تبلیغاتی باشد که به دنبال معرفی و یا تبلیغ برندشان هستند.

سایت انگارکه با فعالیت در زمینه روانشناسی و ارائه نکات کاربردی در این زمینه سعی در ارائه ساده از مباحث روانشناسی و رویکرد های بزرگانی چون فروید، یونگ، ملانی کلاین، بالبی و …. دارد. چیزی که ما در پی آن هستیم قابل فهم کردن و کاربردی کردن مباحث علمی روانشناسی است که در قالب فایل های صوتی میثم صالحی و مقالات و ایبوک هاو… ارائه میشود. مخاطبان این سایت علاقه وافری به حل کردن مشکلشان دارند این همان چیزی است که اگر برند ها به درستی به آن پاسخ دهند شاهد استقبال خوبی از سمت بازدیدکنندگان میشوند. ما در تلاشیم تا به این خواسته جامه عمل بپوشانیم.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از طریق ارتباط با ما در قسمت فوترسایت هماهنگی خود را برای ارائه تبلیغاتان انجام دهید