نکات ارتباطی پرکاربرد

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

نکات پرکاربرد ارتباطی در زندگی روزمره

اگر میخواهید در ارتباطات روزمره تان به شدت کارآمد باشید بایستی تکنیک های اولیه ارتباطی که خیلی ها به آن اهمیتی نمیدهند را رعایت کنید در این ویدیو نکات پرکاربرد ارتباطی در زندگی روزمره را خواهید آموخت..

چیزی هایی که خیلی از ما در مواجه با دیگران باید رعایت کنیم تا بتوانیم به لحاظ روانی جذاب باشیم و بر آنها تاثیر بگذاریم قطعا به ایین سادگی نیستند اما علم روانشناسی تا حدی بر این نکات از طریق حوزه ای به اسم یادگیری اجتماعی فائق آمده است تا جایی که میتوان است نکات را به خاطر سپرد و با دقت اجرا کرد.. چیزی که ما میدانیم این است که خیلی از الگو های رفتاری انسان ها در زندگی اجتماعی تکرار میشود این به این معنی است که شما میتوانید با توجه به این الگو ها و چیز هایی که یاد میگیرید خودتان دست به تفسیر بزنید و معنای آنها را فرابگیرد..

مثلا فرض کنید برای یک مصاحبه کاری رفته اید و کارفرما در حالی که سرش را روی برگه سوابق شما گرفته است و آن را نگاه میکند به شما میگوید: موفق باشید با شما تماس خواهیم گرفت..

همه ما میدانیم این چقدر بدیهی است که اون دیگر به شما زنگ نخواهد زد اینها همگی الگو های رفتاری ای هستند که مدام تکرار میشوند بنابر این پس از دیدن ویدیو حتما به تمرین و اجرای آن در دنیای زندگی جمعی بپردازید…