حوزه فعاليت: <span>روانشناس اعتیاد</span>

  بهترین روانشناس اعتیاد

  • بهترین روانپزشک اعتیاد یک پزشکی است که در درمان افرادی که دارای مشکلات اعتیاد آور و سلامت روان هستند ، در درجه اول با داروهایی مانند داروهای ضد افسردگی و داروهایی که به درمان زمینه های سلامت روانی و مشکلات کمبود کمک می کند ، تخصص دارد. در حالی که بسیاری از روانپزشکان هستند که داروها را به مقدار زیاد تجویز نمی کنند و در عوض بر روی درمان تمرکز می کنند ، اما بیشتر روانپزشکان از تجویز داروها استفاده می کنند و با روانشناسان و سایر درمانگران که گفتگوی درمانی را ارائه می دهند از نزدیک همکاری می کنند. آن ها بیشتر نگران چگونگی تنظیم برنامه یک شخص با رژیم دارویی ، به حداقل رساندن عوارض جانبی و سنجش اثرات آن ها هستند. از همه مهمتر ، بهترین روانپزشک اعتیاد برای  تجویز داروها در کمک به افرادی که با مصرف مواد دست و پنجه نرم می کنند ، آموزش ویژه ای دیده است. کار کردن با یک روانپزشک اعتیاد و نه فقط یک روانپزشک عمومی هنگام تلاش برای تعیین ماهیت رابطه خود با مواد مخدر و الکل و در نظر گرفتن ایجاد تغییرات رفتاری بسیار مهم است. روانپزشک اعتیاد می تواند داروهایی را برای کمک به شما در سم زدایی یا ترک مواد مخدر و الکل تجویز کند.

برای آشنایی با روانشناسان حوزه های مختلف میتوایند به صفحه معرفی بهترین روانشناس رجوع کرده و از بین دسته بندی های موجود بهترین فرد را با توجه به محل زندگی و یا مهارت آن انتخاب کنید.

 

  •    بهترین روانشناس اعتیاد بهترین روانشناس اعتیاد یک  متخصص بهداشت روان هست که می تواند به شما در کشف نقشی که اعتیاد در زندگی شما ایفا می کند،  کمک کننده باشد.  روانشناس اعتیاد می تواند به شما کمک کند تا از افکار ، احساسات و رفتارهای خود آگاه شوید و روش های مختلف مقابله با مشکلات را از طریق رویکردهای درمانی مانند درمان شناختی رفتاری ، مصاحبه انگیزشی ، پیشگیری از عود مبتنی بر ذهن آگاهی ، درمان تسهیل 12 مرحله ای و موارد دیگر به شما یاد دهد.   علاوه بر این موارد ،بهترین روانشناس اعتیاد به شما امکان می دهد که راجب به مشکلات خود صحبت کنید و به شما در رسیدن به راه حل هایی برای حل مسئله کمک می کند تا بتوانید تغییرات لازم را ایجاد و زندگی خود را بهبود بخشید. شما میتوانید برای حل مشکلات درون خانواده ای از بهترین روانشناس خانواده نیز استفاده کنید تا روابط بین شما و عزیزانتان را بهبود ببخشد.

چیزی پیدا نشد!

به نظر می رسد در اینجا چیزی پیدا نشده است. ممکن است دوباره جستجو کنید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.