۴/۵ - (۶ امتیاز)

پادکست روانشناسی انگارکه

ما را از پلتفرم های زیر بشنوید

پادکست روانشناسی چیست؟

در طول سال ها، نوشته های بسیاری در باب روانشناسی و کمکی که به انسان ها میتواند بکند منتشر شده است. چیزی که همه ما میدانیم این است که قطعا در میان خط های این نوشته ها و کتاب ها، نکته و یا جمله ای که گره از مشکلاتمان باز کند و نگاه جدیدی به ما بدهد وجود دارد اما چند درصد مردم ما مشخصا کتاب خوان های نه حتی حرفه ای بلکه معمولی ای هستند؟ پادکست روانشناسی اینجاست که ظهور میکند

چکیده مطالب مفید روانشناسی

در نتیجه تصمیم گرفتم بخشی از یافته ها و کتاب های خوب روانشناسی را که به مسائل مهم این حوزه پرداخته اند را به شکل فایل صوتی ارائه کنم تا بیش از پیش کسانی که فرصت خواندن کتاب را ندارند در زمانی کوتاه به هسته اصلی کتاب ها و یا حداقل خلاصه ای از آن ها دست پیدا کنند. در پایان هر فایل صوتی منبع یا کتابی که پادکست از آن ساخته شده است ذکر شده  تا کسانی که علاقه مند به خواندن کتابش هستند به آن دسترسی پیدا کنند.

هدف من از ساخت پادکست روانشناسی

تلاش کردم تا جایی که ممکن است روایت خوبی از نکته ها و مطالب ارائه شده در پادکست ها داشته باشم. چیزی که خیلی برای من در این پادکست ها اهمیت دارد محتوای آن هاست جمع آوری این نکات و چکیده کردن آن ها و ارائه صحیح آن ها یکی از مهمترین اهداف من بوده. 

برای لود شدن تمام پادکست ها لطفا کمی صبور باشید ..

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x