فایل های صوتی روانشناسی

فایل های صوتی روانشناسی

به سبب موضوعات پیچیده و البته کاربردی روانشناسی در حوزه های مختلف ارائه یک راه کار سریع و نکته محور در این زمینه برای مخاطبان مسئله ای بسیار مهم است به همین منظور تصمیم گرفتم پاره ای از مقالات و موضوعاتی که مسئله غالب مخاطبان است را به شکل نکته محور در قالب فایل های صوتی تهیه کنم تا افرادی که در آن حوزه می خواهند به طور مختصر اطلاعاتی داشته باشند در کمترین زمان به آن دست یابند.

نکته محور بودن و آشنایی علمی اولیه با حوزه مورد نظر

نوع موضوعات انتخاب شده برای فایل های صوتی بر اساس بیشترین مسائلی است که مخاطبان در آن زمینه مشکل دارند و میخواهند تا حدی به این مسائل و راه حل هایش واقف باشند. سعی کردم در کنار مباحث در فایل های صوتی با معرفی کتاب هایی در آن زمینه مورد نظر به اهمیت آن مسئله و راهکار های پیش رو توجه بیشتری بشود. نکات و مسائل مطرح شده در فایل ها اغلب خلاصه شده و چکیده کتاب ها و نظریه های کاربردی در آن زمینه است تا به زبانی ساده وعامیانه به مسائل بپردازم.

البته که حوزه ای به اسم رابطه حوزه ای اساسا گسترده است و همه مسائل این حوزه را نمیتوان در فایل هایی به این شکل گنجاند طبیعی است که مسائلی در این زمینه باقی میمانند که جای بحث و توجهی بسیار دارند. سعی من این بود که در این فایل ها مخاطب آشنایی اولیه به لحاظ علمی با آن حوزه مورد نظرش داشته باشد تا با دست یافتن به کلیاتی در آن زمینه در برخورد با آن آگاهانه تر عمل کند.

سعی شده تا زمان فایل ها از ده دقیقه بیشتر نشود که مخاطب در کوتاه ترین زمان به نکات کلیدی در این زمینه دست پیدا کند تا بتواند با صرفه جویی در زمانش به یک آشنایی اولیه در این زمینه دست پیدا کند.

میثم صالحی


با کلیک بر روی عکس میتونید این کتاب الکترونیکی رو دانلود کنید..


 

اگر سوال و یا موضوعی مد نظرتان هست میتوانید در بخش ارسال دیدگاه پایین صفحه با من در میان بگذارید..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 دیدگاه در فایل های صوتی روانشناسی
  1. جالب بود.معرفی کتابم عالی بود
    🙏💐

  2. خیلی ممنون، فایل رو شنیدم. مفید بود. اگر امکانش باشه که گفتار شما با یه ویدئو یا عکسی از همون نکته ای که در حال بیانش هستین، تلفیق بشه تا برای شنونده ملموستر باشه فوق العاده می شه. (برای مثال سیاست مداران در کل دنیا که می تونید قطعه هایی از انجام این نشانه های دروغ گویی رو در حرکاتشون نشون بدید). با تشکر از کار خوبتون.

    • ممنون از نظر خوبتون
      چون ساختار پادکست فقط صدا هستش معمولا طبق اصول پادکست این فایل ها رو می سازم ولی بازم مرسی که نظرتون رو در میون گذاشتید با من..


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *