نکته جالب روانشناسی در مورذ لبخند های لذت بخش

 نکته جالب روانشناسی در مورذ لبخند های لذت بخش
امتیاز شما به این نوشته

انواع لبخند های لذت بخش

بیشترین نوع لبخند های بسیار لذت بخش و اصیل در روانشناسی شخصیت شناخته شده اند تا شما را سوپرایز کنند.

تحقیقات جدید این را ثابت کرده اند که وقتی راجع به یک خنده و یا لبخند موفق صحبت می کنیم ، خنده هایی اثرگذاری بیشتری دارند که کمتر هستند. اغلب لبخند های لذت بخش و موفق و تاثیرگذار، خیلی دندان ها را نشان نمی دهند . در این لبخند ها ،دهان اندازه ای معمولی و لبخند انرژی و گستردگی متعادلی دارد. در مقاله نکته جالب روانشناسی در مورد لبخند به بررسی این نوع لبخند ها میپردازیم.

لبخند های درست و دلنشین

یقینا این امر که لبخند های بزرگ تر ، لبخند های بهتری هستند ، صحیح نمی باشد . براساس نوشته ی زیر این گونه توضیح داده شده که:

نکته جالب روانشناسی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خیلی لبخند نزنید

تصویر فوق بعضی از انواع مختلف لبخند را که در تحقیقات مورد آزمایش قرار گرفته، نشان می دهد. با احترام به کسی که زیاد لبخند می زند ؛ یک نکته ی مهم در مورد گستردگی لبخند ، غلط دانستن این اصل است که بیان می کند : هرچه بیشتر بخندیم ، بهتر است.

لبخند هایی که در اطراف دهان و در کنار آن ، روی صورت ، تازگی ایجاد می کنند ، بسیار لبخند های موفقی هستند . شما می توانید ۱۳، ۱۴ و یا ۱۰ مورد از این تازگی ها را در اطراف دهان ببینید و متوجه شوید که این لبخند ، لبخندی بسیار موفق است .

باز کردن به اندازه دهان به شدت در زیبایی لبخند شما موثر است

تمام این سه حالتی که در عکس به عنوان لبخند های موفق نشان داده شده اند ، از نظر گستردگی ( باز کردن بیش از حد دهان ) متعادل بوده و خنده های بزرگی نیستند . نشان دادن بیش از حد دندان ها ، می تواند منجر به ایجاد حالتی در چهره شود که بیانگر پیامی است که شما قصد ارسال آن را نداشتید .

[irp posts=”3058″ name=”پنج نکته کاربردی روانشناسی”]

به معنای لبخند هایتان دقت کنید

ساختار لبخند هایی که با دهانی گسترده زده می شوند و یا خنده های کوچک و فرشته گونه می تواند یک ادراک ناخواسته ای را در مخاطب شما ایجاد کند که این ادراک ممکن است به دلیل حالتی که در چهره ی شما است ، اشتباه باشد؛ به طور مثال می تواند به جای نشان دادن احساس شادی ، احساس ترس و یا تاخیر را به مخاطب شما انتقال دهد .

جلوی آیینه رفته و تمرین کنید

در این جا، ما یک سری ویژگی های علمی خنده ی موفق را برای کسانی که لبخند حرفه ای دارند ، ذکر کردیم. ما فهمیدیم که یک خنده ی موفق شامل یک تصویر بهینه از گوشه های دهان و گستردگی و مقدار لبخند است. قانون دوم بیانگر این امر است که میزان صحیح نشان دادن دندان برای همپوشی و ترکیب بین گوشه های دهان و مقدار لبخند است . اصل سوم بیان می کند که یک تناسب فعال و پویا مانند هماهنگی سمت راست و سمت چپ دهان شما در مدت زمان ۱۲۵ میلی ثانیه اتفاق می افتد .

با توجه به تمامی نکات علمی که بیان شد ، اکنون موقع آن است که جلوی آیینه رفته و تمرین خود را آغاز کنید.

اگر سوالی داشتید میتوانید در بخش ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید..

میثم صالحی

از روزی که روانشناسی با نکاتش حالمو بهتر کرد تصمیم گرفتم با انگارکه تا میشه حال بقیه رو بهتر کنم.

مطلب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x