حوزه فعاليت: <span>روانشناس جنسی</span>

بهترین روانشناس جنسی

بهترین روانشناسان جنسی مشاوران واجد شرایط ، پزشکان یا متخصصان مراقبت های بهداشتی هستند که آموزش های لازم را برای کمک به افراد دارای مشکلات مربوط به رابطه جنسی دریافت کرده اند و به افراد مبتلا به مشکلات جنسی کمک می کند.

مشکلات در رابطه جنسی

بسیاری از افراد در مقطعی از زندگی خود با داشتن رابطه جنسی مشکل دارند. بعضی از افراد می توانند خودشان به این مشکل کمک کنند. اما برای سایرین ، مشکلات جنسی می تواند باعث ایجاد ناراحتی و مشکلات زیادی در بین زوجین شود.

بهترین روانشناس جنسی می تواند به افراد دارای مشکلات جنسی مختلف از جمله:

  • عدم تمایل
  • مشکل در ارگاسم
  • درد در هنگام رابطه جنسی یا عدم توانایی داشتن رابطه جنسی
  • انزال زودرس یا سایر مشکلات مرتبط دیگر کمک کننده باشد.

جلسه روان درمانی جنسی

بهترین روانشناس جنسی در این جلسات به شما گوش می دهد تا مشکلات شما را ارزیابی کند که آیا دلایل آن مشکلات روانی ، جسمی یا ترکیبی از هر دو است.
هر جلسه درمانی محرمانه برگزار می شود و شما می توانید  به تنهایی یک درمانگر جنسی را ببینید،  اما اگر مشکل شما بر شریک زندگیتان نیز تأثیر گذار است ، بهتر است که هر دو در این جلسات حضور داشته باشید.
صحبت کردن و کاوش در مورد تجربیات به شما کمک می کند تا درک بهتری از وقایع و دلایل آن ها داشته باشید. همچنین ممکن است بهترین روانشناس جنسی در زمان مناسب،  تمرینات و کارهایی را به شما بگوید،  که با شریک زندگی خود انجام دهید.
جلسات معمولاً 30 تا 50 دقیقه طول می کشد. بهترین روانشناس جنسی ممکن است به شما توصیه کند که جلسات هفتگی یا ماهی یکبار بسته ،  به نوع مشکل و خواسته شما برگزار شود.شما متوانید با مراجعه به صفحه معرفی بهترین روانشناس هم با بهترین های این حوزه و همبا روانشناسان دیگر شهر خود آشنا شوید.

   وظایف بهترین روانشناس جنسی

·       بهترین روانشناس جنسی ، مسائل جنسی را حل می کند و به طور خاص با پرداختن به آنها ، به دلایل ایجاد این مشکلات می پردازد.

·       بهترین روانشناسان جنسی همچنین تمایل دارند دانش بسیار بیشتری نسبت به روندهای فیزیولوژیکی که بخشی از تمایلات جنسی انسان است ، داشته باشند.

·       بیشتر متخصصین روابط جنسی دارای آگاهی خاصی از رابطه جنسی هستند. معمولاً وقتی شخصی مشکلات خود را بازگو می کند ، آن ها چندین روش مختلف برای درمان آن مشکل مدنظر دارند. در واقع بهترین روانشناس جنسی درمان خود را متناسب با هر شخص تعیین می کند.

·       کمک گرفتن از بهترین روانشناس جنسی به زوجین کمک می کند تا در مورد رابطه جنسی با یکدیگر صحبت کنند.

·       بهترین روانشناس جنسی می داند که چقدر احساس اضطراب دارید که در مورد این موضوع صمیمی با یکدیگر و با یک غریبه صحبت کنید. آنها به شما كمك می كنند تا راحت باشید و شما را به سمت صحبت کردن در مورد رابطه جنسی راهنمایی می كند. البته شما با کمک گرفتن از بهترین مشاوره زناشویی نیز میتوانید مشکلات خود را حل کنید.

·       بهترین روانشناس جنسی به ریشه ی مشکلات می پردازد. زوج ها اغلب نمی توانند این مسائل صمیمی را به تنهایی حل کنند ،  زیرا ناامیدی ، صدمه ، عصبانیت ، نارضایتی ، اتهامات و مسائل دیگر،  مانع از صحبت کردن آن ها می شود. تحقیقات نشان می دهد ، بیشتر افرادی که می توانستند به راحتی مشکلات خود را حل کنند ، شش سال قبل از درخواست کمک صبر می کنند! ترس از رویارویی با مشکل و کشف اینکه آیا آنها واقعاً سازگار با هم نیستند ، چنان قدرتمند است که مراجعات آنها را به تاخیر می اندازد و هر روز بر احساس ناامیدی آن ها افزوده می کند. اما بیشتر اوقات ، یک زوج پس از جلسات روان درمانی جنسی ، راهی برای احساس لذت و شادی بیشتر پیدا خواهند کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


    • سلام و درود
      ما در خدمت هستیم اگر در زمینه ای میتونیم کمک کنیم میتونید با ما در میون بگذارید و یا ما کسی رو در این زمینه به شما معرفی خواهیم کرد